Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë e varur industriale gri 38 cm e errësueshme - Anteros

16 065,00 Lekë
this price may change in 6 days

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Ngjyra të tjera

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

Detajet

Një element i domosdoshëm që nuk duhet të mungojë në brendësinë tuaj industriale është kjo llambë e fortë e varur Anteros. Me bojën e saj të bukur gri mat dhe kapëset e mëdha metalike ju krijoni menjëherë pamjen e duhur industriale. Pllaka prej xhami mat në fund siguron që drita të përhapet në mënyrë të barabartë në sipërfaqen tuaj të punës. Duket shkëlqyeshëm mbi tavolinën e ngrënies ose në një ishull gatimi, por edhe bukur mbi tavolinën tuaj në kabinet. Anteros ka një diametër prej 38 cm dhe një lartësi prej 117 cm, i cili mund të shkurtohet gjatë instalimit.
Ju lutemi vini re, burimi i dritës nuk është i përfshirë. Llamba është e lehtë për t'u kombinuar me një llambë LED E27 me fuqi maksimale 60 W. Drita direkte do të thotë që llamba mund të përdoret funksionalisht në çdo dhomë. Pra, shfrytëzoni mundësinë tuaj dhe plotësoni pamjen tuaj industriale me këtë llambë të varur të qëndrueshme Anteros. E disponueshme edhe ne ngjyra te ndryshme.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit89758
PërshtatjeE27
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Funksionale
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881020056
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliIndustrial, Modern
FormaI rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraGri
MaterialiAlumin me Xham
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 38 cm - lartësia 158,6 cm
E rregullueshme në lartësiMe rregullim lartësie maksimumi: 158,6 cm - Me rregullim lartësie minimumi: 65 cm
Dimensioni i pllakës së montimitDiametri 12 cm - lartësia 3 cm
Gjatësia e kordonit123.6 cm
Dimensioni i hijesDiametri 38 cm - lartësia 32 cm
Pesha2.2 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 45 cm - gjatësia 40 cm - gjerësia 44,5 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët60
Tensioni i furnizimit220V/230V
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Zyrë - dhomë studimi, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!