Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë e varur industriale Furnizim gri e vjetër

54 500,00 Lekë 49 000,00 Lekë
Discount is 5 500,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 6 ditë

Ky produkt kualifikohet për transport falas

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Detajet

Llambë e varur industriale shumë e bukur dhe e gjerë me një pamje të ashpër. Cilësi e rëndë dhe e bërë tërësisht prej metali të derdhur. Pjesa e jashtme ka një ngjyrë qymyrguri që i jep llambës një pamje të vjetër. Pjesa e brendshme e kapuçit është e lëmuar me shkëlqim, e cila garanton një reflektim optimal të dritës dhe gjithashtu duket shumë bukur. Detajet e bukura të kujtojnë llambat e fabrikës të viteve të mëparshme.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit89628
PërshtatjeE27
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Funksionale
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881019173
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliIndustrial, Klasik / antik, Retro
FormaGlob, I rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraGri me Gri e errët
MaterialiMetal me Metale të tjera
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 50 cm - lartësia 148 cm
Dimensioni i pllakës së montimitDiametri 12,5 cm
Gjatësia e kordonit80 cm
Dimensioni i hijesDiametri 50 cm - lartësia 68 cm
Pesha11.9 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 78 cm - gjatësia 52 cm - gjerësia 52 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët60
Tensioni i furnizimit220V/230V
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Zyrë - dhomë studimi, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dyqani - ekspozita, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!