Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë e varur Elips e zezë me llambë LED që mund të zvogëlohet

13 490,00 Lekë 134,90 Lekë
this price may change in 2 days

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Detajet

E madhe, më e madhe, më e madhe... E re në gamën tonë dhe thjesht për të mos u humbur! Shfrytëzojeni plotësisht këtë burim drite të veçantë, tepër të madh dhe bëni një deklaratë në shtëpinë ose zyrën tuaj... Që tani e tutje ju mund të ndriçoni me bujari me stil me këtë llambë të varur tepër të lezetshme!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit01906
Llamba e përfshirëPo përfshirë 230V 2100K
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Funksionale, Orientimi
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881062285
MarkaCalex
StiliDizajni, Modern, Rustik / rural
FormaCilindër, I zgjatur
Color & Material 
NgjyraE zezë me Ari
MaterialiMetal
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 12,2 cm - lartësia 244 cm
Dimensioni i pllakës së montimitDiametri 10 cm
Gjatësia e kordonit200 cm
Pesha1.5 kg
Drita e llambës 
Numri i dritave0
Ngjyra e llambësNdriçim atmosferik
Tensioni i furnizimit220V/230V
Fuqia totale 11 watt
Lumenet totale1250
Orët e djegies 15000
Kelvin2.100 K
CRI80
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Korridori - papafingo, Zyrë - dhomë studimi, Kuzhinë, Dyqani - ekspozita, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!