Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë e varur Bilardo 3 kafe (VETËM KOLEGJIONI)

30 500,00 Lekë 27 400,00 Lekë
Discount is 3 100,00 Lekë this promotion is valid today only

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Detajet

Llambë e varur shumë bujare në një pamje antike të gërryer. Kjo llambë e punuar me dorë mund të përmbajë papërsosmëri në fund, gjë që i jep asaj një pamje autentike. Shume bukur mbi nje tavoline te gjate ngrenie tavoline e vjeter ngrenie prej druri.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit89690
PërshtatjeE27
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Dritë indirekte, Funksionale, Lexim
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881019425
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliKlasik / antik, Retro, Rustik / rural
FormaI rrumbullakët, I zgjatur
Color & Material 
NgjyraE zezë me Kafe ndryshku
MaterialiMetal
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeLartësia 170 cm - gjatësia 140 cm - gjerësia 31 cm
E rregullueshme në lartësiMe rregullim lartësie maksimumi: 170 cm - Me rregullim lartësie minimumi: 62 cm
Dimensioni i pllakës së montimitDiametri 13 cm
Dimensioni i hijesDiametri 31 cm - lartësia 20 cm
Pesha7.6 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 33 cm - gjatësia 123 cm - gjerësia 56 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave3
Vatët40
Tensioni i furnizimit220V/230V
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Kuzhinë, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!