Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë e varur Art deco e zezë me xham tymuese 6 drita - Kevin

71 189,00 Lekë 45 765,00 Lekë
Ose kurseni deri në X % në çmimin për copë kur blini X
Zgjidhni sasinë tuaj:
  • 1 x 45 765,00 Lekë 36% Ulja
  • 2 x 43 474,85 Lekë 86 949,70 Lekë 39% Ulja
Përfshirë TVSH

Ky produkt kualifikohet për transport falas

Ky produkt kualifikohet për transport falas

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Ngjyra të tjera
Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

Detajet

Është pothuajse art, kjo llambë e varur Art Deco. E mrekullueshme për çdo dhomë ku mund të përdorni ende një tërheqës për sy. Kevin është bërë prej xhami me çelik dhe i përfunduar në gri me të zezë. Llamba e varur ka një diametër prej 90 centimetra dhe një lartësi prej 150 centimetra. Pllaka e montimit ka një diametër prej 70 centimetra dhe një lartësi prej 2,5 centimetra. Llamba vjen me gjashtë abazhurë dhe secili ka një diametër prej 23 centimetra dhe një lartësi prej 36.5 centimetra. Shtoni pak atmosferë shtesë në shtëpinë tuaj duke e errësuar llambën (dimmer nuk përfshihet). Mos harroni të shtoni 6 burime të tjera drite me montim E27 me maksimum 40 vat. Një tërheqëse e vërtetë!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit105520
PërshtatjeE27
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përLED
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Funksionale
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881138508
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliArt deco
FormaI rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraGri me E zezë
MaterialiXham me Çelik
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 90 cm - lartësia 150 cm
Dimensioni i pllakës së montimitDiametri 70 cm - lartësia 2,5 cm
Gjatësia e kordonit120 cm
Dimensioni i hijesDiametri 23 cm - lartësia 36,5 cm
Pesha17 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 43,5 cm - gjatësia 90 cm - gjerësia 84 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave6
Vatët40
Tensioni i furnizimit220V/230V
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Korridori - papafingo, Zyrë - dhomë studimi, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dyqani - ekspozita, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!