Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë e varur Art deco e zezë me xham tymuese 3 drita - Pallon

19 985,00 Lekë 12 065,00 Lekë
Discount is 7 920,00 Lekë
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Ngjyra të tjera
Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Jeni duke kërkuar për një tërheqës të vërtetë në shtëpinë tuaj? Atëherë ky Pallon me xham tymi mund të jetë ndeshja perfekte! Xhami i tymit jep vërtet një efekt shkëlqyes. Xhami i zi i jep llambës një atmosferë komode në shtëpi. Llamba është e rregullueshme në lartësi (minimumi 60 cm dhe maksimumi 120 cm), kështu që mund ta varni saktësisht në gjatësinë e dëshiruar. Topi i qelqit ka një diametër prej 45 cm dhe pllaka e montimit ka një diametër prej 30 cm. Mund ta plotësoni llambën e varur me tre burime drite E27 me një maksimum prej 25 Watt për pikë drite. Kjo llambë e varur mund të zvogëlohet gjithashtu me një dimmer të jashtëm, kështu që ju mund të krijoni atmosferën e përsosur! Ju lutemi vini re: burimet e dritës dhe dimmer nuk janë të përfshira. Kompletoni brendësinë tuaj me këtë llambë fantastike të varur!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit99086
PërshtatjeE27
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Funksionale
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881104527
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliArt deco
FormaGlob, I zgjatur
Color & Material 
NgjyraArgjend me E zezë
MaterialiXham me Çelik
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 45 cm - lartësia 120 cm
E rregullueshme në lartësiMe rregullim lartësie maksimumi: 120 cm - Me rregullim lartësie minimumi: 60 cm
Dimensioni i pllakës së montimitDiametri 30 cm - lartësia 2,5 cm
Dimensioni i hijesDiametri 20 cm
Pesha2.3 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 43,5 cm - gjatësia 32 cm - gjerësia 44 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave3
Vatët25
Tensioni i furnizimit220V/230V
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Materiali i hijesXham
Shade ShapeGlob
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Zyrë - dhomë studimi, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dyqani - ekspozita, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!