Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë e futur New Lumiled 10W e bardhë

8 995,00 Lekë 7 995,00 Lekë
Discount is 1 000,00 Lekë this promotion is valid today only

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Detajet

LED më i fundit MCOB (Multi Chip on Board) në një pajisje të zhytur të gjithanshme dhe të lehtë për t'u përdorur. Konsumi është vetëm 10 W, ndërsa kjo kompensohet nga një fuqi drite prej afërsisht 60 W.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit89511
PërshtatjeLED (pa zëvendësim)
Llamba e përfshirëPo përfshirëLED (pa zëvendësim) 25V 3000K
Funksioni i dritësDritë direkte, Funksionale
Me zbehjeJo e zbehtë
Përgjithëse 
EAN08718881018664
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliDizajni, Modern
FormaI rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraE bardhë
MaterialiMetal me Xham
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 14,8 cm
Dimensionet e integruaraThellësia 8,3 cm - diametri 13,8 cm
Pesha0.9 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 12,8 cm - gjatësia 20,5 cm - gjerësia 16 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë
Tensioni i furnizimit220V/230V
Fuqia totale 10 watt
Lumenet totale650
Orët e djegies 40000
Kelvin3.000 K
Opsione 
DhomaZyrë - dhomë studimi, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dyqani - ekspozita, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Plotësisht i zhytur0
Overrijdbaar0
Zona e instalimitTavani
Thellësi e ulët e instalimit0
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!