Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambadar ovale Ann-Kathrin 100

31 819,00 Lekë
this price may change in 2 days

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Më shumë nga kjo seri

Detajet

Krijoni një ambient elegant të paparë në shtëpinë tuaj me llambadarin tonë fantastik Ann-Kathrin. Rijetoni historinë në mënyrën tuaj me një pamje moderne të këtij klasiku të përjetshëm! Ky llambadar është bërë nga materiale të cilësisë së lartë dhe varëse xhami atmosferike për një eksperiencë të plotë. Llambadari është gjithashtu i mbështjellë me një nuancë të veçantë Organza: Ky është në ngjyrë të zezë dhe jep një efekt të këndshëm të dritës.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit43952
PërshtatjeE14
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë indirekte
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881002007
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
Pesha4.3 kg
StiliKlasik / antik, Modern, Rustik / rural
FormaI zgjatur, Oval
Color & Material 
NgjyraE zezë me Transparente,Krom
MaterialiPëlhurë me Xham,Kristal,Metal
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeThellësia 39,5 cm - lartësia 140 cm - gjatësia 99,5 cm
Dimensioni i pllakës së montimitGjatësia 55 cm - gjerësia 7,5 cm
Gjatësia e kordonit95 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 37 cm - gjatësia 104 cm - gjerësia 45 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave6
Vatët60
Tensioni i furnizimit220V/230V
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Dimensioni i hijesLartësia 30 cm - gjatësia 995 cm - gjerësia 39,5 cm
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!