Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambadar krom me nuancë të zezë 3 drita - Ann-Kathrin

21 115,00 Lekë 8 775,00 Lekë
Discount is 12 340,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 6 ditë
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Llambadari Ann-Kathrin ka një dizajn klasik. Forma të këndshme me një abazhur të zi gjysmë transparent mbi të, në mënyrë që të përshtatet në mënyrë të përkryer edhe në një ambient modern. Pëlhura (organza) e përdorur për kapuç nuk është e shtrirë fort, por e palosur që jep një efekt të veçantë. Kristali i xhamit e plotëson figurën, veçanërisht sepse varet pjesërisht nga poshtë kapuçit.
Llambadari është mjaft i vogël. Llamba përbëhet nga tre krahë. Ju e kompletoni pamjen duke zgjedhur një nga llambat e ndryshme të qirinjve. Ju mund ta transformoni shtëpinë tuaj në një kështjellë personale sa hap e mbyll sytë!
Llamba ka një diametër prej 38 cm dhe një lartësi prej 150 cm. Nëse është e nevojshme, mund të shkurtoni lartësinë totale gjatë instalimit.
Ju e përfundoni llambën me 3 burime të vogla drite me një montim E14 (secila maksimum 60 Watt), këto duhet të porositen ende veçmas. Llamba mund të zbehet me një dimmer të jashtëm (nuk përfshihet dimmer).
Sillni atmosferë në shtëpinë tuaj me Ann-Kathrin!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit89399
PërshtatjeE14
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Funksionale
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881017766
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
Smartno
Pesha1.4 kg
StiliKlasik / antik, Modern, Rustik / rural
FormaI rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraE zezë me Transparente,Krom
MaterialiPëlhurë me Xham,Çelik
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 38 cm - lartësia 150 cm
E rregullueshme në lartësiMe rregullim lartësie maksimumi: 150 cm - Me rregullim lartësie minimumi: 57,5 cm
Dimensioni i pllakës së montimitDiametri 10,5 cm - lartësia 2,5 cm
Gjatësia e kordonit122.5 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 33 cm - gjatësia 44,5 cm - gjerësia 44,5 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave3
Vatët60
Tensioni i furnizimit220V/230V
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Dimensioni i hijesDiametri 38 cm - lartësia 25 cm
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Dhoma e gjumit, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!