Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba tavoline Massive Kaffa çeliku 36784/17/10

5 495,00 Lekë 4 995,00 Lekë
Discount is 500,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 6 ditë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Detajet

Llambë tavoline e bukur elegante me xham të zi të bukur me shkëlqim. Pjesa e brendshme e xhamit është e bardhë për emetim optimal të dritës poshtë.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit89119
PërshtatjeG9
Llamba e përfshirëPo përfshirëG9 230V 2700K
Të përshtatshme përHalogjen, LED
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë indirekte
Përgjithëse 
EAN05412253963967
MarkaMassive
ManualShkarkoni PDF
StiliDizajni, Modern
FormaI rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraE zezë me Çelik
MaterialiXham me Metal
Sizes & Weight 
Dimensionet e paketimitLartësia 32,3 cm - gjatësia 17,7 cm - gjerësia 19 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë
Tensioni i furnizimit220V/230V
Fuqia totale 40 watt
Lumenet totale720
Kelvin2.700 K
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Opsione 
DhomaDhoma e gjumit, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavoline
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesPo, me funksionin e prekjes
Me kordon dhe prizëYes, with cord and adapter
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!