Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba tavoline Artemide e rregullueshme - Artemide Tolomeo Pinza

15 055,00 Lekë
this price may change in 2 days

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

Detajet

Me markën Artemide ju merrni një klasik të vërtetë në shtëpi, duke përfshirë këtë llambë tavoline Tolomeo Pinza. Kjo është një llambë tavoline alumini me kapëse tavoline, ju e lidhni llambën në tavolinën ose tavolinën tuaj, e cila ju kursen hapësirë, shumë e dobishme!
Vjen i kompletuar me kapuç alumini. Kjo llambë është e rregullueshme për shkak të menteshave. Prandaj, pjesët e forta të lidhjes sigurojnë që forma e dëshiruar të mbetet sapo ta vendosni në formën e dëshiruar.
Abazhuri ka diametër 15 cm dhe lartësi 23 cm. Kjo llambë tavoline ka një montim të madh E27 dhe furnizohet pa burim drite, prandaj sigurohuni që ta porosisni me të (maksimumi 100 Watt).
Dizajni klasik i artemidit i dizajnuar nga Giancarlo Fassina dhe Michele De Lucchi. Dizajn i përjetshëm dhe dizajn funksional.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit44159
PërshtatjeE27
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësDritë direkte, Funksionale, Lexim
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881044922
MarkaArtemide
ManualShkarkoni PDF
StiliDizajni, Modern
FormaI rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraAlumin
MaterialiAlumin
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeLartësia 23 cm - gjatësia 15 cm - gjerësia 20 cm
Dimensioni bazëLartësia 5 cm - gjatësia 8 cm - gjerësia 8 cm
Gjatësia e kabllit300 cm
Pesha1 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 20 cm - gjatësia 27 cm - gjerësia 48 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët100
Tensioni i furnizimit220V/230V
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Dimensioni i hijesDiametri 15 cm - lartësia 10 cm
Opsione 
DhomaZyrë - dhomë studimi, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavoline
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Me kordon dhe prizëPo, me kabllo dhe prizë

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!