Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba tavani Motion I gri argjendi me detektor lëvizjeje

5 495,00 Lekë
this price is valid today only

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

Detajet

Kjo dritë tavani me detektor lëvizjeje të integruar është ideale dhe mund të përdoret kudo. Komplet prej plastike, i përshtatshëm edhe për përdorim të jashtëm dhe banjo. Lehtë, mos kërkoni më një çelës drite dhe mos harroni të fikni llambën kur dilni nga dhoma.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit89434
PërshtatjeE27
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED
Funksioni i dritësDritë direkte, Funksionale
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881017971
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliModern
FormaI rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraE bardhë me Gri
MaterialiXham me Plastikë
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 30,5 cm - lartësia 11 cm
Dimensioni i pllakës së montimitDiametri 30,5 cm
Pesha1 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 31 cm - gjatësia 31 cm - gjerësia 11,5 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët60
Tensioni i furnizimit220V/230V
Lamp Shade 
Me hijePo, hije e përfshirë
Opsione 
DhomaNdriçimi i jashtëm, Banja, Garazhi - bodrumi, Korridori - papafingo, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP44
Sensori i muzgutJo, pa sensor muzgu
Sensori i lëvizjesPo, me sensor lëvizjeje
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!