Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba tavani Draht 70cm alumini

26 900,00 Lekë 24 200,00 Lekë
Discount is 2 700,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 2 ditë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Detajet

Llambë me dizajn të bukur e bërë nga tela alumini të përdredhur dhe të ndërthurur. Llambat halogjene janë të inkorporuara midis këtij teli dhe kjo jep një efekt veçanërisht të dritës atmosferike.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit89829
PërshtatjeG4
Llamba e përfshirëPo përfshirëG4 12V 3000K
Të përshtatshme përHalogjen, LED
Funksioni i dritësAtmosfera
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881020612
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliDizajni, Modern
FormaGlob, I rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraAlumin
MaterialiAlumin me Metal
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 70 cm - lartësia 22 cm
Dimensioni i pllakës së montimitDiametri 40 cm
Pesha7.1 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 33 cm - gjatësia 73 cm - gjerësia 73 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave20
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë
Tensioni i furnizimit220V/230V
Fuqia totale 200 watt
Lumenet totale1900
Orët e djegies 1500
Kelvin3.000 K
Lamp Shade 
Me hijePo, hije e përfshirë
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Korridori - papafingo, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Me kordon dhe prizëJo, pa kabëll dhe prizë

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!