Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba tavani Allison LED

36 500,00 Lekë 32 800,00 Lekë
Discount is 3 700,00 Lekë this promotion is valid today only

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Detajet

Kjo llambë tavani e madhe 45 cm me kristal dhe xham lulesh është shumë kitsch. Ndriçimi blu LED dhe halogjeni mund të funksionojnë veçmas nga njëri-tjetri me telekomandën e dhënë.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit45961
PërshtatjeG4
Llamba e përfshirëPo përfshirëG4 12V 2850K Po përfshirëLED (pa zëvendësim) 12V
Të përshtatshme përHalogjen, LED
Funksioni i dritësArgëtim, Atmosfera, Dritë direkte, Orientimi
Me zbehjeJo e zbehtë
Përgjithëse 
EAN08718881009747
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliModern
FormaI rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraTransparente me Krom
MaterialiXham me Kristal,Metal
Sizes & Weight 
Pesha6 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 25 cm - gjatësia 54 cm - gjerësia 54 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave30
Tensioni i furnizimit220V/230V
Fuqia totale 1 watt
Kelvin2.850 K
Lamp Shade 
Me hijePo, hije e përfshirë
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Korridori - papafingo, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!