Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba muri rurale kafe - Vete

4 545,00 Lekë 2 885,00 Lekë
Ose kurseni deri në X % në çmimin për copë kur blini X
Zgjidhni sasinë tuaj:
  • 1 x 2 885,00 Lekë 37% Ulja
  • 3 x 2 739,80 Lekë 8 219,40 Lekë 40% Ulja
  • 6 x 2 595,60 Lekë 15 573,60 Lekë 43% Ulja
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Ngjyra të tjera

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Një brendshme tërheqëse fillon me ndriçimin. Me llambën murale Vete ju merrni një dizajn elegant dhe luksoz në shtëpi. Ka një lartësi prej 19,5 cm, një gjerësi prej 15 cm dhe një thellësi prej 11,5 cm. Abazhuri i pambukut është i hapur në pjesën e sipërme dhe të poshtme, kështu që shpërndan dritë të ngrohtë pa i parë pajisjet. Nëse e porositni këtë llambë, fatkeqësisht nuk do të merrni një burim drite, prandaj sigurohuni që të porosisni vetë një llambë tjetër E27. Për ta bërë atë edhe më komod (sepse neve na pëlqen ta bëjmë këtë), ju gjithashtu mund ta zbehni këtë llambë muri me një dimmer të jashtëm (kjo duhet të porositet veçmas).

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit45301
PërshtatjeE27
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Dritë indirekte
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881005350
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliModern
FormaDrejtkëndor
Color & Material 
NgjyraKafe
MaterialiPëlhurë
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeThellësia 11,5 cm - lartësia 19,5 cm - gjatësia 15 cm
Pesha1 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 22,5 cm - gjatësia 16,5 cm - gjerësia 13 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët40
Tensioni i furnizimit220V/230V
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Dhoma e gjumit, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitMuri
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Me kordon dhe prizëNo, this article does not contain a cord and plug

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!