Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba muri rurale e jashtme e zezë IP44 - Bussum

11 175,00 Lekë
this price may change in 3 days

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

Detajet

Bussum është me të vërtetë një llambë muri e bukur për murin tuaj të jashtëm! Dizajni rural me të vërtetë shton një prekje stili në derën/hyrjen tuaj të përparme. Është bërë prej çeliku inox me llak të zi mat. Me një vlerë IP të IP44, është rezistent ndaj spërkatjeve dhe mbrohet nga pikat e shiut.
Kjo llambë muri e jashtme ka një lartësi prej 36 cm dhe një thellësi prej 22.5 cm. Ka një montim E27 për një burim drite maksimale 60 Watt. Për ta bërë atë komod në mbrëmje, ju gjithashtu mund ta zbehni këtë llambë (dimmer nuk përfshihet). Plotësoni kopshtin ose fasadën tuaj me këtë llambë të jashtme Bussum!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit45947
PërshtatjeE27
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881009600
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
Pesha1.7 kg
StiliKlasik / antik, Modern, Rustik / rural
FormaDrejtkëndor, I zgjatur
Color & Material 
NgjyraE zezë
MaterialiInoks me Xham
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeThellësia 22,5 cm - lartësia 36 cm - gjatësia 10,5 cm
Dimensioni i pllakës së montimitGjatësia 9,5 cm - gjerësia 17 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 38 cm - gjatësia 24 cm - gjerësia 13 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët60
Tensioni i furnizimit220V/230V
Opsione 
DhomaNdriçimi i jashtëm
Zona e instalimitMuri
Technical Spec's 
Vlera IPIP44
Me kordon dhe prizëNo, this article does not contain a cord and plug
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!