Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba muri projektuese alumini IP54 - Bas

7 515,00 Lekë
this price may change in 2 days

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

Detajet

Llambë muri e thjeshtë dhe kompakte. Drita shkëlqen lart e poshtë përgjatë murit, gjë që krijon një efekt të bukur drite. Drita e vëmendjes Bas ka një lartësi prej 12.7 cm, një thellësi prej 7 cm dhe një gjerësi prej 4.5 cm. Pllaka e montimit për mur ka një gjatësi 9.8 cm dhe gjerësi 4.5 cm.
Është e përfunduar bukur në alumin të lëmuar. Llamba ka dy pajisje GU10 dhe furnizohet pa burime drite, prandaj sigurohuni që t'i porosisni me të (maksimumi 35 Watt secila). Jepni burimin e dritës që përshtatet në një pajisje G9 (maksimumi 40 Watt). Ju mund ta zbehni këtë llambë muri me një dimmer të jashtëm. Shënim: një burim drite maksimumi 35 mm përshtatet në këtë llambë muri.
Për më tepër, kjo llambë muri Bas ka një vlerë IP të IP54, që do të thotë se është e përshtatshme për zona me lagështi si banjo ose tarracë.
Një llambë muri e përjetshme, ideale në banjën, tarracën, korridorin, dhomën e ndenjes ose dhomën e gjumit!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit44722
PërshtatjeGU10
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, LED
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë indirekte
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881002809
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
Pesha0.5 kg
StiliDizajni, Modern
FormaCilindër
Color & Material 
NgjyraAlumin
MaterialiAlumin
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeThellësia 7 cm - lartësia 12,7 cm - gjerësia 4,5 cm
Dimensioni i pllakës së montimitGjatësia 9,8 cm - gjerësia 4,5 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 11,5 cm - gjatësia 17,5 cm - gjerësia 10,5 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave2
Vatët35
Tensioni i furnizimit220V/230V
Opsione 
DhomaNdriçimi i jashtëm, Dhoma e gjumit, Dhoma e ndenjes
Zona e instalimitMuri
Technical Spec's 
Vlera IPIP54
Me kordon dhe prizëJo, pa kabëll dhe prizë

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!