Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba muri Pllakë RGB LED e bardhë

17 500,00 Lekë 13 500,00 Lekë
Discount is 4 000,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 3 ditë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Aksesorë

Detajet

Llambë muri me dizajn të lartë me 40 LED RGB të fshehura në mënyrë të padukshme për një efekt drite befasues, shumëngjyrësh dhe atmosferik. Skaji i jashtëm dhe i brendshëm mund të funksionojnë veçmas nga njëri-tjetri dhe për këtë arsye kanë ngjyra të ndryshme.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit45473
PërshtatjeLED (pa zëvendësim)
Llamba e përfshirëPo përfshirëLED (pa zëvendësim) 12V
Funksioni i dritësArgëtim, Atmosfera
Me zbehjeJo e zbehtë
Përgjithëse 
EAN08718881006654
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliDizajni, Modern
FormaKatror
Color & Material 
NgjyraShumëngjyrëshe me E bardhë
MaterialiMetal
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeLartësia 30 cm - gjatësia 30 cm
Pesha2.1 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 32,5 cm - gjatësia 32,5 cm - gjerësia 4,5 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave40
Tensioni i furnizimit220V/230V
Fuqia totale 2.4 watt
Lumenet totale120
Orët e djegies 100000
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Opsione 
DhomaDhoma e gjumit, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitMuri
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Me kordon dhe prizëNo, this article does not contain a cord and plug

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!