Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba muri orientale ari 45 cm - Nidum

8 075,00 Lekë 2 059,00 Lekë
Discount is 6 016,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 7 ditë
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Ngjyra të tjera
Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Nidum ynë është një llambë që i jep menjëherë brendësisë suaj një atmosferë lindore! Përfundohet me fije metalike të arta në mënyrë që burimi i dritës të jetë i dukshëm. Kapaku i hapur siguron një efekt të dritës atmosferike në mur. Prandaj zgjidhni një burim drite dekorative! Sigurohuni që të keni një burim drite E27 me maksimum 40 Watt. Kjo llambë muri ndihet si në shtëpinë tuaj në dhomën tuaj të ndenjes si një llambë humori, në sallë apo edhe në zyrën tuaj të shtëpisë! Dhoma juaj e gjumit gjithashtu merr një kontakt lindor me këtë Nidum. Kapaku ka një lartësi prej 45 cm dhe një thellësi prej 10 cm. Kordoni është i gjatë 200 cm. Llamba gjithashtu mund të zbehet me një dimmer të jashtëm. Plotësoni brendësinë tuaj me këtë tërheqës sysh oriental!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit105495
PërshtatjeE27
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Funksionale
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881138232
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliOriental
FormaFormë organike
Color & Material 
NgjyraTunxh në flori
MaterialiÇelik
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeThellësia 10 cm - lartësia 45 cm - gjatësia 25 cm
Gjatësia e kabllit200 cm
Pesha0.8 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 12,5 cm - gjatësia 50,5 cm - gjerësia 28 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët40
Tensioni i furnizimit220V/230V
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Korridori - papafingo, Zyrë - dhomë studimi, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dyqani - ekspozita, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitMuri
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Me kordon dhe prizëYes, with cord and adapter

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!