Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba muri LED Maya krom

10 609,00 Lekë
this price may change in 2 days

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Aksesorë

Detajet

Llambë muri e rregullueshme mirë me krah fleksibël në krom dhe llambë LED super efikase. Me pjatë dekorative mat nga pleksiglas.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit11989
PërshtatjeLED (pa zëvendësim)
Llamba e përfshirëPo përfshirëLED (pa zëvendësim) 230V 3000K
Funksioni i dritësDritë direkte, Funksionale, Lexim
Me zbehjeJo e zbehtë
Përgjithëse 
EAN08718881000683
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliDizajni, Modern
FormaDrejtkëndor, Formë organike, Glob, I rrumbullakët, I zgjatur
Color & Material 
NgjyraKrom
MaterialiMetal me Plastikë
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeThellësia 38 cm - lartësia 10,5 cm - gjatësia 7 cm
Dimensioni i krahutKrahu me rregullim 1: 380 mm
Dimensioni i pllakës së montimitGjatësia 7 cm - gjerësia 10,5 cm
Pesha0.6 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 29,5 cm - gjatësia 63 cm - gjerësia 32 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë
Tensioni i furnizimit220V/230V
Fuqia totale 3 watt
Lumenet totale180
Orët e djegies 20000
Kelvin3.000 K
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Opsione 
DhomaZyrë - dhomë studimi, Dhoma e gjumit, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitMuri
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Me kordon dhe prizëJo, pa kabëll dhe prizë

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!