Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba muri Glis LED çelik inox

21 900,00 Lekë 19 700,00 Lekë
Discount is 2 200,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 3 ditë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Aksesorë

Detajet

Llambë muri shumë e hijshme prej çeliku inox me burime drite LED me fuqi të lartë. Cilësia e lartë e materialeve, LED-të shumë të ndezura dhe ekonomike dhe klasa e mbrojtjes IP44 sigurojnë që kjo llambë të jetë e përshtatshme për çdo vend, si brenda ashtu edhe jashtë.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit89598
PërshtatjeLED (pa zëvendësim)
Llamba e përfshirëPo përfshirëLED (pa zëvendësim) 18V 3000K
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte
Me zbehjeJo e zbehtë
Përgjithëse 
EAN08718881019050
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliDizajni, Modern
FormaDrejtkëndor, Glob
Color & Material 
NgjyraÇelik
MaterialiInoks
Sizes & Weight 
Dimensionet e paketimitLartësia 28 cm - gjatësia 13,8 cm - gjerësia 10,3 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave4
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë
Tensioni i furnizimit220V/230V
Fuqia totale 12 watt
Lumenet totale720
Orët e djegies 30000
Kelvin3.000 K
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Opsione 
DhomaNdriçimi i jashtëm, Banja, Korridori - papafingo, Zyrë - dhomë studimi, Kuzhinë, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitMuri
Technical Spec's 
Vlera IPIP44
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Me kordon dhe prizëNo, this article does not contain a cord and plug

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!