Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba muri Brescia krom me krem hije

11 900,00 Lekë 10 700,00 Lekë
Discount is 1 200,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 6 ditë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Detajet

Llambë muri elegante në krom me nuancë katrore në krem dhe funksion të dyfishtë. Me çelësat mund të përdorni llambën e humorit në kapuç dhe llambën funksionale LED të leximit veçmas nga njëra-tjetra.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit45527
PërshtatjeE14
Llamba e përfshirëPo përfshirëLED (pa zëvendësim) 2V
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Funksionale, Lexim
Me zbehjeJo e zbehtë
Përgjithëse 
EAN08718881007156
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliDizajni, Modern
FormaDrejtkëndor, I zgjatur, Katror
Color & Material 
NgjyraKrem me Krom
MaterialiPëlhurë me Metal
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeThellësia 30 cm - gjatësia 18 cm
Dimensioni i krahutKrahu me rregullim 1: 200 mm
Dimensioni i pllakës së montimitGjatësia 12 cm - gjerësia 12 cm
Pesha1 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 21 cm - gjatësia 30 cm - gjerësia 24 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave2
Vatët40
Tensioni i furnizimit220V/230V
Fuqia totale 1 watt
Lumenet totale120
Orët e djegies 50000
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Dimensioni i hijesLartësia 18 cm - gjatësia 18 cm - gjerësia 18 cm
Opsione 
DhomaDhoma e gjumit, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitMuri
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Me kordon dhe prizëNo, this article does not contain a cord and plug

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!