Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba muri Art deco çeliku me xham - Stream

4 495,00 Lekë 3 995,00 Lekë
Discount is 500,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 7 ditë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Detajet

Llambë muri e hollë, e gjatë dhe e ngushtë në formën e një pishtari klasik të aneksit të pishtarit. Me një llambë halogjene ECO dhe ndezje pllakën e murit, plotësisht bashkëkohore.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit44264
PërshtatjeG9
Llamba e përfshirëPo përfshirëG9 230V
Të përshtatshme përHalogjen, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë indirekte
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN04017807213225
MarkaTrio Leuchten
ManualShkarkoni PDF
StiliModern
FormaI zgjatur
Color & Material 
NgjyraÇelik me E bardhë
MaterialiMetal me Xham
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeThellësia 8 cm - lartësia 54,5 cm
Dimensioni i xhamitDiameter 5,2 cm
Dimensioni i pllakës së montimitDiametri 14,5 cm
Pesha0.8 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 48,7 cm - gjatësia 9,8 cm - gjerësia 14,9 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Tensioni i furnizimit220V/230V
Fuqia totale 28 watt
Lumenet totale330
Orët e djegies 1500
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Dhoma e gjumit, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitMuri
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Me kordon dhe prizëNo, this article does not contain a cord and plug

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!