Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba moderne për mure të jashtme çeliku inox IP44 - Sfera

5 049,00 Lekë 4 109,00 Lekë
Ose kurseni deri në X % në çmimin për copë kur blini X
Zgjidhni sasinë tuaj:
  • 1 x 4 109,00 Lekë 19% Ulja
  • 3 x 3 900,70 Lekë 11 702,10 Lekë 23% Ulja
  • 6 x 3 695,40 Lekë 22 172,40 Lekë 27% Ulja
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Ngjyra të tjera

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Llambë muri e fortë dhe e thjeshtë moderne e jashtme e përfunduar në çelik me një nuancë opali. Sfera është e fortë dhe e qëndrueshme, duke e bërë atë një llambë muri ideale për çdo zonë në kopshtin tuaj ose hapësirën e jashtme për të krijuar atmosferë.
Kjo llambë muri ka përmasa kompakte, ka një lartësi totale 39 cm dhe një gjatësi prej 25 cm dhe një thellësi prej 28 cm. Sfera e qelqit ka një diametër prej 25 cm dhe një lartësi prej 25 cm. Pllaka e montimit ka një diametër prej 11.5 cm. Llamba ka IP44 që e bën atë perfekte për përdorim të jashtëm ose në banjë. Ju e përfundoni llambën me një burim drite me një montim E27 (maksimumi 40 Watt), këto duhet të porositen ende veçmas. Llamba mund të zbehet me një dimmer të jashtëm (nuk përfshihet dimmer).
Ndriçoni murin tuaj të jashtëm me Sfera!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit89458
PërshtatjeE27
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Funksionale
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881018213
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
Pesha0.9 kg
StiliModern
FormaI rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraE bardhë me Çelik
MaterialiPlastikë me Inoks
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeThellësia 27 cm - lartësia 36,9 cm - gjatësia 25 cm
Dimensioni i xhamitDiameter 25 cm - hoogte 25 cm
Dimensioni i pllakës së montimitDiametri 11,5 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 38 cm - gjatësia 27,7 cm - gjerësia 26 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët40
Tensioni i furnizimit220V/230V
Opsione 
DhomaNdriçimi i jashtëm
Zona e instalimitMuri
Technical Spec's 
Vlera IPIP44
Me kordon dhe prizëNo, this article does not contain a cord and plug
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!