Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba moderne e rrumbullakët e tavanit prej çeliku me xham përfshirë LED - Boy

9 495,00 Lekë 8 595,00 Lekë
Discount is 900,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 2 ditë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Detajet

Po kërkoni një llambë tavani të thjeshtë me një pamje moderne? Atëherë kjo llambë tavani Boy është me të vërtetë ajo që po kërkoni! Llamba është e pajisur me dritë të integruar LED që është një fuqi e vërtetë me një dalje drite prej 1900 lumens! Përveç kësaj, llamba me etiketë energjie A është gjithashtu shumë ekonomike dhe e mirë për mjedisin! Llamba ka një pamje elegante dhe ka një dimmer të integruar me çelës, në mënyrë që të mund ta zbehni llambën me butonin e dritës. Merre Djalin tani dhe jepi brendësisë suaj atë pak më shumë!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit97176
PërshtatjeLED (pa zëvendësim)
Llamba e përfshirëPo përfshirëLED (pa zëvendësim) 230V 3000K
Funksioni i dritësDritë indirekte
Me zbehjeJo e zbehtë
Përgjithëse 
EAN04017807373523
MarkaTrio Leuchten
ManualShkarkoni PDF
StiliModern
FormaI rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraÇelik me E bardhë
MaterialiMetal me Xham
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 40 cm - lartësia 6 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë
Vatët24
Tensioni i furnizimit220V/230V
Fuqia totale 24 watt
Lumenet totale1900
Orët e djegies 30000
Kelvin3.000 K
Lamp Shade 
Me hijePo, hije e përfshirë
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Korridori - papafingo, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Me kordon dhe prizëJo, pa kabëll dhe prizë

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!