Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba moderne e murit prej alumini - Transfer

5 509,00 Lekë
this price may change in 2 days

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

Detajet

Çfarë fotografie për të parë këtë transferim! Përshtatet në mënyrë të përkryer në një mjedis modern ose industrial. Përfundimi i aluminit i jep asaj një pamje të hijshme. Ka një gjatësi dhe lartësi 8 cm. Thellësia është 10.5 cm. Pllaka e montimit ka një gjatësi dhe gjerësi prej 8 cm. Plotësoni atë me një burim drite G9 prej maksimumi 40 vat! Kjo llambë muri siguron dritë të bukur kullotjeje në mur. Ai është gjithashtu i errësueshëm (nuk përfshihet dimmer) për të krijuar një ndjenjë shtesë komode.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit44827
PërshtatjeG9
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, LED
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë indirekte
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881003349
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliDizajni, Modern
FormaKatror, Kub
Color & Material 
NgjyraAlumin
MaterialiAlumin
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeThellësia 10,5 cm - lartësia 8 cm - gjatësia 8 cm
Dimensioni i pllakës së montimitThellësia 2,5 cm - gjatësia 8 cm - gjerësia 8 cm
Pesha0.7 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 15 cm - gjatësia 13 cm - gjerësia 13 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët40
Tensioni i furnizimit220V/230V
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Dimensioni i hijesThellësia 8 cm - lartësia 8 cm - gjatësia 8 cm
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Korridori - papafingo, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitMuri
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Me kordon dhe prizëJo, pa kabëll dhe prizë

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!