Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba me fije LED pasqyrë me kokë argjendi E27 240V 4W 280lm 2300K G95 e zbehtë

1 599,00 Lekë
this price may change in 2 days
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Detajet

Falë teknologjive të reja LED, dardha është kthyer plotësisht! Në këtë rast, mos ngurroni të thoni dardhën, sepse ky burim drite LED argjendi ka një diametër jo më pak se 9.5 cm! Llamba ka teknikën e pasqyrës së sipërme, në mënyrë që drita të reflektohet lart me anë të një shtrese reflektuese, e cila siguron më pak dritë direkte. Burimi i dritës ka një rreze prej -120 gradë. Llamba mund të përdoret edhe me dimmer të jashtëm!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit02270
PërshtatjeE27
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Fuqia totale 4 watt
Lumenet totale280
Orët e djegies 25000
Kelvin2.300 K
Tensioni i furnizimit230
FilamentFilament
Përgjithëse 
EAN08712879136187
MarkaCalex
Pesha0.1 kg
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 9,5 cm - lartësia 14 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 15 cm - gjatësia 10 cm - gjerësia 10 cm
Drita e llambës 
Ngjyra e llambësNdriçim atmosferik

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!