Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba LED Pharox Flame E27 6W 480 lumen

1 099,00 Lekë 995,00 Lekë
Discount is 104,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 6 ditë
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Detajet

Kjo llambë shumë e bukur LED E27 ofron zëvendësimin e përsosur për burimet tuaja të vjetra të dritës, e pajisur me një modul LED super efikas për energji që garanton mijëra orë efiçencë energjie! Ky është gjithashtu një burim drite që zvogëlohet, zgjedhja ideale!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit01948
PërshtatjeE27
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Fuqia totale 6 watt
Lumenet totale480
Orët e djegies 20000
Kelvin2.200 K
CRI80
Tensioni i furnizimit230
Përgjithëse 
EAN08718026152697
MarkaLemnis Pharox
Pesha60 g
StiliModern
FormaGlob
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 6 cm - lartësia 10,5 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 13,1 cm - gjatësia 6,6 cm - gjerësia 6,6 cm
Drita e llambës 
Ngjyra e llambësNdriçim atmosferik
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!