Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba LED E27 240V 7W 510lm A60 e zbehur

1 109,00 Lekë
this price may change in 6 days
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Detajet

Me këtë burim drite E27 ju mund t'i siguroni llambave tuaja dritë të bardhë të ngrohtë! Shtëpia juaj do të ndriçohet në mënyrë optimale me këtë burim drite. Ka një dalje drite prej 510 lumens. Përveç kësaj, është i errësueshëm në temperaturën e ngjyrave (Kelvin) dhe varion nga 2000 Kelvin në 2700 Kelvin. Prandaj, mund ta zbehni atë vetëm në Kelvin me dimerin tuaj të murit. Dritë komode e ngrohtë!
Llamba është e pajisur edhe me etiketën e energjisë A, që do të thotë se llamba përveç se është super e përballueshme është edhe e mirë për një ambient më të mirë!
Ka një lartësi prej 10.6 cm dhe një diametër prej 6 cm. Siguroni dritë të këndshme atmosferike në llambat tuaja me këtë burim drite të zbehtë në të ngrohtë!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit01980
PërshtatjeE27
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Fuqia totale 7 watt
Lumenet totale510
Orët e djegies 25000
Kelvin2.000 K - 2.700 K
CRI80
Tensioni i furnizimit230
Përgjithëse 
EAN08712879135999
MarkaCalex
Pesha95 g
FormaI rrumbullakët
Color & Material 
MaterialiPlastikë
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 6 cm - lartësia 10,6 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 13 cm - gjatësia 6 cm - gjerësia 6 cm
Drita e llambës 
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!