Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba LED E27 240V 7W 500lm A60 Dritë inteligjente

2 525,00 Lekë
this price may change in 2 days
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Detajet

Kjo llambë LED nuk është vetëm një llambë LED. Kjo llambë është një dritë inteligjente 7 vat. Me këtë llambë ju mund të zgjidhni ngjyra të shumta RGB për të përcaktuar atmosferën e duhur për dhomën tuaj. Llamba është e lehtë për t'u përdorur me një smartphone, orë inteligjente dhe tabletë. Si iOS ashtu edhe Android. Ju duhet vetëm të bëni kontakt nëpërmjet aplikacionit dhe secila llambë është e rregullueshme individualisht. Nga e bardha e ngrohtë tek e kuqja romantike, me këtë llambë LED ju përcaktoni atmosferën e duhur! Burimi i dritës ka një rreze prej 220 gradë.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit02001
PërshtatjeE27
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Fuqia totale 7 watt
Lumenet totale550
Orët e djegies 25000
Kelvin K
CRI80
Tensioni i furnizimit230
Përgjithëse 
EAN08712879135852
MarkaCalex
ManualShkarkoni PDF
Pesha0.2 kg
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 6 cm - lartësia 11 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 15 cm - gjatësia 7 cm - gjerësia 9,5 cm

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!