Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba LED 3.5W E14 C30 komplet 3

1 935,00 Lekë 1 895,00 Lekë
Discount is 40,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 2 ditë
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Detajet

Tani edhe më shumë përfitime me Llamba dhe Drita... Tre burime drite marrin vetëm dy pagesa! Kjo llambë e bukur LED konsumon vetëm 3,5 watts, një fuqi e ulët me një dalje drite prej 250 lumens! Një zgjedhje shumë efiçiente ndaj energjisë me një jetëgjatësi të këndshme. Zëvendësimi i përsosur për llambat e vjetra me një montim E14!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit01849
PërshtatjeE14
Me zbehjeJo e zbehtë
Fuqia totale 3 watt
Lumenet totale250
Orët e djegies 35000
Kelvin3.000 K
CRI80
Tensioni i furnizimit230
Përgjithëse 
EAN08718881052484
MarkaQAZQA
Pesha90 g
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 3,7 cm - lartësia 11,6 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 11,5 cm - gjatësia 4 cm - gjerësia 4 cm
Drita e llambës 
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!