Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba klasike e tavanit antracit 50 cm - Litar

15 055,00 Lekë 10 439,00 Lekë
Ose kurseni deri në X % në çmimin për copë kur blini X
Zgjidhni sasinë tuaj:
  • 1 x 10 439,00 Lekë 31% Ulja
  • 2 x 9 917,05 Lekë 19 834,10 Lekë 34% Ulja
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

Detajet

Një llambë tavani klasike e rrumbullakët me nuancë në ngjyrë gri të errët (antracit). Pëlhura e përdorur për kapuçin nuk është e shtrirë fort, por e palosur që jep një efekt të veçantë. Llamba e tavanit Rope është e përfunduar bukur me një pllakë xhami mat në pjesën e poshtme, duke krijuar një efekt të qetë drite në shtëpi. Llamba ka një diametër prej 50 cm dhe një lartësi prej 13 cm.
Llamba mund të zbehet me një dimmer të jashtëm (nuk përfshihet dimmer). Ju plotësoni Litarin tuaj me katër burime drite që përshtaten në një pajisje E27 (maksimumi 40 Watt secila). Një llambë e këndshme tavani në çdo dhomë të shtëpisë!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit45273
PërshtatjeE27
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881005077
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliModern
FormaCilindër, I rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraGri e errët me Çelik
MaterialiPëlhurë me Çelik
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 50 cm - lartësia 15 cm
Pesha4.3 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 18,5 cm - gjatësia 52,5 cm - gjerësia 52,5 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave4
Vatët40
Tensioni i furnizimit220V/230V
Lamp Shade 
Me hijePo, hije e përfshirë
Dimensioni i hijesDiametri 50 cm - lartësia 15 cm
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Dhoma e gjumit, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!