Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba klasike e dyshemesë e kromuar me nuancë të zezë - Ann-Kathrin 5

36 859,00 Lekë
this price is valid today only

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

Detajet

Llamba dyshemeje Ann-Kathrin 5 ka një dizajn klasik. Llamba bujare e dyshemesë si një lloj llambadari në një stendë. Forma të këndshme me një abazhur të zi gjysmë transparent në mënyrë që të përshtatet edhe në një ambient modern. Pëlhura (organza) e përdorur për kapuç nuk është e shtrirë fort, por e palosur që jep një efekt të veçantë. Kristali i xhamit plotëson figurën, veçanërisht sepse del pjesërisht nga poshtë kapuçit.
Llamba përbëhet nga pesë krahë. Ju e kompletoni pamjen duke zgjedhur një nga llambat e ndryshme të qirinjve. Ju mund ta transformoni shtëpinë tuaj në një kështjellë personale sa hap e mbyll sytë!
Llamba e dyshemesë ka një diametër prej 50 cm dhe një lartësi prej 170 cm. Diametri i këmbës është 32 cm.
Ju e përfundoni llambën me 5 burime të vogla drite me një montim E14 (secila maksimum 60 Watt), këto duhet të porositen ende veçmas. Llamba mund të zbehet me një dimmer të jashtëm (nuk përfshihet dimmer). Sillni atmosferë në shtëpinë tuaj me Ann-Kathrin 5!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit89401
PërshtatjeE14
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë indirekte
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881017780
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliKlasik / antik, Rustik / rural
FormaI rrumbullakët, I zgjatur
Color & Material 
NgjyraE zezë me Transparente,Krom
MaterialiPëlhurë me Xham,Çelik
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 50 cm - lartësia 170 cm
Dimensioni bazëDiametri 32 cm
Gjatësia e kabllit260 cm
Pesha6 kg
Drita e llambës 
Numri i dritave5
Vatët60
Tensioni i furnizimit220V/230V
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Dimensioni i hijesDiametri 50 cm - lartësia 36 cm
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Dhoma e gjumit, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitSheshi - dyshemeje
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Me kordon dhe prizëYes, with cord and adapter
package 
Dimensionet e paketimitLartësia 60 cm - gjatësia 54 cm - gjerësia 54 cm

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!