Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba e varur Tube U 2 x 28W argjend

28 500,00 Lekë 25 600,00 Lekë
Discount is 2 900,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 3 ditë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Detajet

Dizajn i thjeshtë por elegant i një profili shumë të gjerë alumini duke përfshirë dy tuba fluoreshente Philips me një pllakë pleksiglas të bardhë opal sipër dhe poshtë për dritë direkte dhe indirekte.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit46189
PërshtatjeG5
Llamba e përfshirëPo përfshirëG5 230V 4000K
Të përshtatshme përTub fluoreshent
Funksioni i dritësDritë direkte, Dritë indirekte, Funksionale
Me zbehjeJo e zbehtë
Përgjithëse 
EAN08718881011771
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliDizajni, Modern
FormaI zgjatur
Color & Material 
NgjyraGri
MaterialiAlumin me Xham
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeLartësia 149,4 cm - gjatësia 119,5 cm - gjerësia 13,3 cm
Gjatësia e kordonit145 cm
Dimensioni i hijesLartësia 4,4 cm - gjatësia 119,5 cm - gjerësia 13,3 cm
Pesha2.8 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 130,4 cm - gjatësia 19 cm - gjerësia 9,7 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave2
Ngjyra e llambësE bardhë e pastër
Tensioni i furnizimit220V/230V
Fuqia totale 56 watt
Lumenet totale7000
Orët e djegies 20000
Kelvin4.000 K
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Zyrë - dhomë studimi, Kuzhinë, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!