Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba e varur prej çeliku pa hije - Combi 1

3 025,00 Lekë 1 219,00 Lekë
Discount is 1 806,00 Lekë this promotion is valid today only
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Ngjyra të tjera
Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

Detajet

Varëse e ngushtë prej çeliku bazë e përshtatshme për të gjithë aspiratorët me montim E27. Për shkak të dizajnit bazë, llamba e varur mund të kombinohet mirë me stile të ndryshme të abazhurëve dhe mund të përdoret në të gjitha stilet e brendshme.
Montimi E27 është i përfunduar bukur në krye dhe në fund me një mbulesë çeliku.
Pllaka e montimit ka një diametër prej 11 cm. Lartësia totale e llambës së varur Combi I është 120 cm, e cila mund të shkurtohet gjatë instalimit nëse është e nevojshme.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit89840
PërshtatjeE27
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Dritë indirekte, Funksionale, Lexim
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881020728
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliModern
FormaI rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraÇelik me Transparente
MaterialiÇelik
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 11 cm - lartësia 120 cm
E rregullueshme në lartësiMe rregullim lartësie maksimumi: 115 cm - Me rregullim lartësie minimumi: 40 cm
Dimensioni i pllakës së montimitDiametri 11 cm
Gjatësia e kordonit120 cm
Pesha0.7 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 21,5 cm - gjatësia 13 cm - gjerësia 13 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët60
Tensioni i furnizimit220V/230V
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Zyrë - dhomë studimi, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!