Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba e varur Nimo 100cm LED alu

28 500,00 Lekë 25 600,00 Lekë
Discount is 2 900,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 6 ditë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Detajet

Llambë varëse moderne shumë e hijshme në një kombinim alumini me një xham të sheshtë me formë të bukur dhe katër burime shumë të forta drite LED. Xhami i mbuluar me brymë ka një buzë të pastër dhe shiriti i aluminit në xhami kombinohet bukur me kromin me shkëlqim të montimit të tavanit.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit89613
PërshtatjeLED (pa zëvendësim)
Llamba e përfshirëPo përfshirëLED (pa zëvendësim) 18V 3000K
Funksioni i dritësDritë direkte, Funksionale, Lexim
Me zbehjeJo e zbehtë
Përgjithëse 
EAN04017807217827
MarkaTrio Leuchten
ManualShkarkoni PDF
StiliDizajni, Modern
FormaDrejtkëndor, I zgjatur
Color & Material 
NgjyraTransparente me Krom,Alumin
MaterialiXham me Alumin
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeLartësia 120 cm - gjatësia 100 cm - gjerësia 15 cm
Dimensioni i xhamitLengte 100 cm - breedte 15 cm
Dimensioni i pllakës së montimitGjatësia 35 cm - gjerësia 6,5 cm
Pesha2.9 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 105,2 cm - gjatësia 12 cm - gjerësia 20,5 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave4
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë
Tensioni i furnizimit220V/230V
Fuqia totale 20 watt
Lumenet totale1200
Orët e djegies 30000
Kelvin3.000 K
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Zyrë - dhomë studimi, Kuzhinë, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!