Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba e varur Milano 3 bronz

22 900,00 Lekë 19 900,00 Lekë
Discount is 3 000,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 7 ditë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Detajet

Llambë e varur klasike elegante e përjetshme në bronz të bukur mat me xham krem Murano për ndriçim atmosferik. Me dimmer për të siguruar dritën e dëshiruar në çdo situatë.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit44683
PërshtatjeE27
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte
Me zbehjePo, kjo llambë përfshin një zbehës
Përgjithëse 
EAN08718881002694
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliKlasik / antik
FormaI rrumbullakët, I zgjatur
Color & Material 
NgjyraBronz me Krem
MaterialiMetal me Xham
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeLartësia 124 cm - gjatësia 105 cm - gjerësia 29 cm
E rregullueshme në lartësiMe rregullim lartësie maksimumi: 124 cm - Me rregullim lartësie minimumi: 89 cm
Dimensioni i xhamitDiameter 29 cm
Dimensioni i pllakës së montimitDiametri 13 cm
Pesha5.6 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 20 cm - gjatësia 99 cm - gjerësia 53 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave3
Vatët60
Tensioni i furnizimit220V/230V
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!