Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba e varur Kafaz 5 e bardhë (VETËM PËR KOLLEKSION)

41 500,00 Lekë 37 300,00 Lekë
Discount is 4 200,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 6 ditë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Detajet

Llambë e varur shumë e hijshme 170 cm e gjatë e bërë nga një kornizë katrore e zgjatur. Me idenë e fenerëve të vjetër si model, këtu zbukuron thjeshtësia. Plotësisht i hapur dhe i përshtatshëm për të gjitha burimet e dritës E27, por sigurisht shumë i bukur me llambat e qarta të globit halogjen siç tregohet në foto. Për shkak të pezullimit delikate në kabllot e çelikut, korniza pothuajse duket se noton.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit89837
PërshtatjeE27
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Funksionale
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881020698
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliDizajni, Modern
FormaDrejtkëndor, I zgjatur, Katror
Color & Material 
NgjyraE bardhë
MaterialiMetal
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeLartësia 165 cm - gjatësia 170 cm - gjerësia 30 cm
Dimensioni i pllakës së montimitGjatësia 95 cm - gjerësia 8 cm
Gjatësia e kordonit135 cm
Dimensioni i hijesLartësia 30 cm - gjatësia 170 cm - gjerësia 30 cm
Pesha14.6 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 35,2 cm - gjatësia 34 cm - gjerësia 172,7 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave5
Vatët60
Tensioni i furnizimit220V/230V
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Zyrë - dhomë studimi, Kuzhinë, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!