Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba e varur industriale çeliku - Industri

18 599,00 Lekë
this price may change in 2 days

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

Detajet

Llambë e fortë e varur industriale me nuancë plastike transparente me shirita. Mbaruar bukur me një kapak plastik në fund, në mënyrë që të mos shikoni në llambë. Në përgjithësi, llamba është 175 cm e lartë dhe ka një diametër prej 42 cm (shikuar nga montimi i tavanit deri në fund të hijes). Hija është 45 cm e lartë dhe ka një diametër prej 42 cm. Llamba është gjithashtu e zbehtë (nuk përfshihet dimmer) për të krijuar një atmosferë komode në mbrëmje. Llamba duket e mrekullueshme mbi tryezën e ngrënies ose në kuzhinë. Merrni këtë industri tërheqëse tani!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit42254
PërshtatjeE27
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësDritë direkte, Funksionale
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881001253
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliDizajni, Industrial, Modern, Retro
FormaI rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraTransparente me Çelik
MaterialiÇelik me Plastikë
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 42 cm - lartësia 175 cm
E rregullueshme në lartësiMe rregullim lartësie maksimumi: 175 cm - Me rregullim lartësie minimumi: 47 cm
Dimensioni i pllakës së montimitDiametri 12 cm - lartësia 1,5 cm
Gjatësia e kordonit130 cm
Dimensioni i hijesDiametri 42 cm - lartësia 45 cm
Pesha3.5 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 47 cm - gjatësia 51 cm - gjerësia 48 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët150
Tensioni i furnizimit220V/230V
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Materiali i hijesXham
Shade ShapeI rrumbullakët
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Korridori - papafingo, Zyrë - dhomë studimi, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dyqani - ekspozita, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!