Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba e varur industriale alumini - Rim Industriale

21 115,00 Lekë
this price may change in 6 days

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

Detajet

Për të krijuar një atmosferë të vërtetë industriale në shtëpi, kjo llambë e rrumbullakët e varur e industrisë është me të vërtetë diçka për ju. Përshtatet në dhomën e ngrënies ose gjithashtu duket bukur në sallë. Për shkak se ka një ngjyrë të bukur alumini, kjo llambë përshtatet me të vërtetë në një ambient industrial ose modern. Për të përfunduar llambën ju nevojitet një burim drite E27. Llamba është e errësueshme (nuk përfshihet dimmer), ideale për t'u ulur rreth tryezës së ngrënies në mbrëmje. Industria është e lartë 195 cm (kapaku është 55 cm i lartë dhe diametri 44 cm). Dëshironi të shijoni brendësinë tuaj? Pastaj shkoni për industrinë!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit45451
PërshtatjeE27
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësDritë indirekte
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881006517
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliIndustrial
FormaI rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraAlumin
MaterialiAlumin me Plastikë
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 44 cm - lartësia 195 cm
E rregullueshme në lartësiMe rregullim lartësie maksimumi: 195 cm - Me rregullim lartësie minimumi: 90 cm
Dimensioni i pllakës së montimitDiametri 11,5 cm - lartësia 3,5 cm
Gjatësia e kordonit136.5 cm
Dimensioni i hijesDiametri 44 cm - lartësia 55 cm
Pesha3.6 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 32 cm - gjatësia 46 cm - gjerësia 46 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët150
Tensioni i furnizimit220V/230V
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Zyrë - dhomë studimi, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!