Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba e varur Duchess Round 46cm

81 500,00 Lekë 73 300,00 Lekë
Discount is 8 200,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 6 ditë

Ky produkt kualifikohet për transport falas

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Detajet

Llambë e bukur e varur me kristal në një version modern. Duke përdorur LED të bardhë të shndritshëm, shkëlqimi në kristal vjen në vetvete. Edhe super ekonomike....!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit46092
PërshtatjeLED (pa zëvendësim)
Llamba e përfshirëPo përfshirëLED (pa zëvendësim) 30V 3000K
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Funksionale
Me zbehjeJo e zbehtë
Përgjithëse 
EAN08718881010989
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliDizajni, Modern
FormaI rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraTransparente me Krom
MaterialiXham me Kristal,Metal
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 46 cm - lartësia 105 cm
Dimensioni i xhamitDiameter 46 cm - hoogte 4 cm
Pesha6.3 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 22 cm - gjatësia 61 cm - gjerësia 61 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave15
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë
Tensioni i furnizimit220V/230V
Fuqia totale 15 watt
Lumenet totale1500
Orët e djegies 30000
Kelvin3.000 K
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Dhoma e gjumit, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!