Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba e varur Draht top 80cm alumini

57 500,00 Lekë 51 700,00 Lekë
Discount is 5 800,00 Lekë this promotion is valid today only

Ky produkt kualifikohet për transport falas

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Detajet

Llambë me dizajn të bukur e bërë nga tela alumini të përdredhur dhe të ndërthurur. Llambat halogjene janë të inkorporuara midis këtij teli dhe kjo jep një efekt veçanërisht të dritës atmosferike. Kjo llambë është e pajisur me një pezullim ekstra të gjatë prej një metër e gjysmë, në mënyrë që llamba të mund të përdoret drejtpërdrejt edhe në zbrazëti. Kjo e çon lartësinë totale maksimale në fund të llambës në jo më pak se 230 cm!!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit89827
PërshtatjeG4
Llamba e përfshirëPo përfshirëG4 12V 3000K
Të përshtatshme përHalogjen, LED
Funksioni i dritësAtmosfera
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881020599
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliDizajni, Modern
FormaGlob, I rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraAlumin me Krom
MaterialiAlumin me Metal
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 80 cm - lartësia 230 cm
Dimensioni i pllakës së montimitDiametri 15,3 cm
Gjatësia e kordonit150 cm
Pesha8.4 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 83 cm - gjatësia 83 cm - gjerësia 83 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave20
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë
Tensioni i furnizimit220V/230V
Fuqia totale 200 watt
Lumenet totale1900
Orët e djegies 1500
Kelvin3.000 K
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Korridori - papafingo, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!