Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba e varur Berlioz 110cm krom

145 500,00 Lekë 130 900,00 Lekë
Discount is 14 600,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 6 ditë

Ky produkt kualifikohet për transport falas

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Detajet

Një tërheqëse e vërtetë e syve është kjo llambë super e madhe e varur me diametër 110 cm në formë sferike plot me kristale dhe 44 llamba halogjene.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit89192
PërshtatjeG4
Llamba e përfshirëPo përfshirëG4 12V 2850K
Të përshtatshme përHalogjen, LED
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881016592
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliDizajni, Modern
FormaGlob, I rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraTransparente me Krom
MaterialiXham me Kristal,Metal
Sizes & Weight 
Pesha31 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 46 cm - gjatësia 86 cm - gjerësia 66 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave44
Tensioni i furnizimit220V/230V
Fuqia totale 308 watt
Lumenet totale2218
Orët e djegies 2000
Kelvin2.850 K
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Korridori - papafingo, Dyqani - ekspozita, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!