Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba e murit dhe e tavanit çelik inox IP44 - Leeds

12 025,00 Lekë
this price may change in 6 days

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

Detajet

Kjo llambë tavani Leeds ka një dizajn minimalist dhe të hijshëm në një formë të rrumbullakët. Ju gjithashtu mund ta montoni këtë llambë në mur, duke e bërë atë një llambë muri. Kjo llambë me buzë metalike dhe plastikë të bardhë mat jep një dritë të bukur kullotjeje të butë, në mënyrë që të mos shikoni burimin e dritës.
Ka një diametër prej 29 cm dhe një thellësi prej 8 cm. Ajo ka një vlerë IP të IP44, kështu që ju mund ta vendosni këtë llambë në një dhomë të lagur (banjo) ose edhe jashtë nën çatinë tuaj.
Llamba ka dy pajisje të mëdha E27 dhe furnizohet pa burime drite, prandaj sigurohuni që ta porosisni me të (maksimumi 11 Watt).
Me këtë llambë muri në tavan ju krijoni atmosferë në tarracën ose në banjën tuaj, zgjedhja është e juaja.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit45674
PërshtatjeE27
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përLED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881007972
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliModern
FormaI rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraÇelik me E bardhë
MaterialiMetal me Plastikë
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 29 cm - lartësia 8 cm
Dimensioni i pllakës së montimitDiametri 29 cm
Pesha1.3 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 29 cm - gjatësia 29 cm - gjerësia 9 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave2
Vatët11
Tensioni i furnizimit220V/230V
Lamp Shade 
Me hijePo, hije e përfshirë
Opsione 
DhomaNdriçimi i jashtëm, Banja
Zona e instalimitMuri, Tavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP44
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!