Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba e jashtme LED e errët me detektor lëvizjeje në energjinë diellore

5 555,00 Lekë
this price may change in 2 days

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Detajet

Zgjidhja ideale për të vendosur një llambë të jashtme në një vend ku nuk keni energji. Punon me energjinë diellore dhe mund të kalojë duke përdorur një detektor lëvizjeje. Super e lehtë për t'u instaluar, asgjë nuk mund të jetë më e lehtë!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit44083
PërshtatjeLED (pa zëvendësim)
Llamba e përfshirëPo përfshirëLED (pa zëvendësim) 3V 5000K
Funksioni i dritësDritë direkte, Funksionale, Orientimi
Me zbehjeJo e zbehtë
Përgjithëse 
EAN08718881002144
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
Pesha0.7 kg
StiliModern
FormaDrejtkëndor
Color & Material 
NgjyraE zezë
MaterialiPlastikë
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeThellësia 15 cm - lartësia 15,5 cm - gjatësia 11 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 16,5 cm - gjatësia 20 cm - gjerësia 12 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Ngjyra e llambësE bardhë e pastër
Fuqia totale 1 watt
Lumenet totale40
Orët e djegies 10000
Kelvin5.000 K
CRI70
Opsione 
DhomaNdriçimi i jashtëm
Zona e instalimitMuri
Technical Spec's 
Vlera IPIP44
Sensori i muzgutJo, pa sensor muzgu
Sensori i lëvizjesPo, me sensor lëvizjeje
Me kordon dhe prizëJo, pa kabëll dhe prizë

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!