Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba e jashtme Latina grafit

10 900,00 Lekë 9 895,00 Lekë
Discount is 1 005,00 Lekë this promotion is valid today only

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Aksesorë

Detajet

Llamba e jashtme me dizajn të cilësisë së lartë e bërë nga alumini me cilësi të lartë me një efekt të bukur të dritës indirekte. Përfshirë llambën e kursimit të energjisë.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit44955
PërshtatjeG24
Llamba e përfshirëPo përfshirëG24 230V 3000K
Të përshtatshme përLED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësDritë direkte, Dritë indirekte
Me zbehjeJo e zbehtë
Përgjithëse 
EAN08718881004469
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
Pesha1.8 kg
StiliDizajni, Modern
FormaDrejtkëndor, I zgjatur
Color & Material 
NgjyraGri e errët
MaterialiAlumin me Xham
Sizes & Weight 
Dimensionet e paketimitLartësia 10 cm - gjatësia 23,5 cm - gjerësia 13,5 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë
Tensioni i furnizimit220V/230V
Fuqia totale 26 watt
Lumenet totale1800
Orët e djegies 10000
Kelvin3.000 K
Opsione 
DhomaNdriçimi i jashtëm
Zona e instalimitMuri
Technical Spec's 
Vlera IPIP65
Me kordon dhe prizëNo, this article does not contain a cord and plug
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!