Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba e jashtme çeliku Duo IR

4 495,00 Lekë
this price may change in 7 days

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Ngjyra të tjera
Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

Detajet

Kjo llambë muri Duo është një llambë e jashtme super funksionale me një dizajn elegant. Drita e kësaj llambë rrezaton lart e poshtë. Kjo jep një efekt të bukur në mur. Me një vlerë IP prej 44, kjo llambë muri mund të marrë një rrahje dhe shi. Është gjithashtu e lehtë për t'u lidhur me 230 volt. E bërë nga çelik inox me cilësi të lartë, kjo llambë muri moderne dhe e hijshme Duo është padyshim një aset për fasadën tuaj. Llamba ka një çelës muzgu në mënyrë që të japë një dritë të butë në muzgun e parë. Gjithashtu ka një detektor lëvizjeje. Kur Duo zbulon lëvizjen, ndizet plotësisht. Kjo llambë është padyshim një shtesë tërheqëse dhe shumë e zgjuar për kopshtin tuaj!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit44081
PërshtatjeGU10
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë indirekte
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08711387169267
MarkaRanex
ManualShkarkoni PDF
Pesha0.8 kg
StiliModern
FormaCilindër, I rrumbullakët, I zgjatur
Color & Material 
NgjyraÇelik
MaterialiMetal me Inoks
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeThellësia 11 cm - lartësia 16,7 cm - gjatësia 6,8 cm
Dimensioni i pllakës së montimitGjatësia 6,8 cm - gjerësia 13,8 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 23 cm - gjatësia 12 cm - gjerësia 8 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave2
Vatët35
Tensioni i furnizimit220V/230V
Opsione 
DhomaNdriçimi i jashtëm
Zona e instalimitMuri
Technical Spec's 
Vlera IPIP44
Sensori i muzgutPo, me çelës muzgu
Sensori i lëvizjesPo, me sensor lëvizjeje
Me kordon dhe prizëNo, this article does not contain a cord and plug
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!