Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba dyshemeje Ubon White Wash

79 900,00 Lekë 71 900,00 Lekë
Discount is 8 000,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 6 ditë

Ky produkt kualifikohet për transport falas

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Detajet

Dizajn i lartë, llambë dyshemeje tërheqëse me një bazë prej druri natyral në një fund të bardhë larës. Kjo e bën këtë llambë një element stili unik dhe ekskluziv. Për shkak se llamba shkëlqen nga poshtë midis elementeve, krijohet një efekt drite shumë i veçantë.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit46137
PërshtatjeGU10
Llamba e përfshirëPo përfshirëGU10 230V 2700K
Të përshtatshme përHalogjen, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë indirekte
Me zbehjeJo e zbehtë
Përgjithëse 
EAN08718881011276
MarkaQAZQA
StiliDizajni, Modern, Rustik / rural
FormaI zgjatur
Color & Material 
NgjyraE bardhë me E zezë
MaterialiDru
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 35 cm - lartësia 162 cm
Dimensioni bazëGjatësia 31 cm - gjerësia 31 cm
Pesha14.5 kg
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë
Tensioni i furnizimit220V/230V
Fuqia totale 1 watt
Kelvin2.700 K
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Zyrë - dhomë studimi, Dhoma e gjumit, Dyqani - ekspozita, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitSheshi - dyshemeje
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Me kordon dhe prizëYes, with cord and adapter
package 
Dimensionet e paketimitLartësia 176,7 cm - gjatësia 40,5 cm - gjerësia 40,5 cm

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!