Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba dyshemeje Sheqeri çeliku

14 900,00 Lekë 13 400,00 Lekë
Discount is 1 500,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 6 ditë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Detajet

Llambë leximi shumë funksionale me opsione të shkëlqyera rregullimi. Rrotullues, anues dhe i rregullueshëm në lartësi. Kapaku, lloji i lugës së sheqerit, është përfunduar mjeshtërisht me një gotë të mbuluar me brymë në fund.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit89161
PërshtatjeG9
Llamba e përfshirëPo përfshirëG9 230V 3000K
Të përshtatshme përHalogjen, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësDritë direkte, Funksionale, Lexim
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881016257
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliModern
FormaDrejtkëndor, I rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraÇelik
MaterialiMetal me Xham
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeLartësia 130 cm - gjatësia 26 cm - gjerësia 26 cm
E rregullueshme në lartësiMe rregullim lartësie maksimumi: 130 cm - Me rregullim lartësie minimumi: 90 cm
Dimensioni i krahutKrahu me rregullim 1: 130 mm - Krahu me rregullim 2: 130 mm
Dimensioni bazëDiametri 26 cm
Pesha5.7 kg
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë
Tensioni i furnizimit220V/230V
Fuqia totale 40 watt
Lumenet totale400
Orët e djegies 1500
Kelvin3.000 K
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Dimensioni i hijesLartësia 6 cm - gjatësia 9 cm - gjerësia 13 cm
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Dhoma e gjumit, Dyqani - ekspozita, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitSheshi - dyshemeje
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Me kordon dhe prizëYes, with cord and adapter
package 
Dimensionet e paketimitLartësia 16 cm - gjatësia 94 cm - gjerësia 35 cm

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!