Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba dyshemeje Draht sferë 60cm LED alumini

43 900,00 Lekë 39 500,00 Lekë
Discount is 4 400,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 7 ditë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Aksesorë

Detajet

Llambë me dizajn të bukur e bërë nga tela alumini të përdredhur dhe të ndërthurur. Llambat LED janë të inkorporuara midis këtij teli dhe kjo jep një efekt drite veçanërisht tërheqës. Kjo llambë është e përshtatshme për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. Llamba me rrjetë teli vjen me një kabllo lidhëse 450 cm të gjatë me prizë. Përfshihet gjithashtu një varëse me tela çeliku prej 145 cm dhe llamba gjithashtu mund të varet lehtësisht, duke marrë parasysh lidhjen që mund të lidhet vetëm në një prizë.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit89831
PërshtatjeLED (pa zëvendësim)
Llamba e përfshirëPo përfshirëLED (pa zëvendësim) 12V 3000K
Funksioni i dritësAtmosfera
Me zbehjeJo e zbehtë
Përgjithëse 
EAN08718881020636
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliDizajni, Modern
FormaGlob, I rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraAlumin
MaterialiAlumin
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 60 cm - lartësia 60 cm
Dimensioni bazëDiametri 14 cm
Gjatësia e kabllit450 cm
Pesha7 kg
Drita e llambës 
Numri i dritave120
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë
Tensioni i furnizimit220V/230V
Fuqia totale 7.2 watt
Lumenet totale550
Orët e djegies 30000
Kelvin3.000 K
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Opsione 
DhomaNdriçimi i jashtëm, Dhoma e ndenjes, Dhoma e gjumit, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitSheshi - dyshemeje, Tavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP65
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Me kordon dhe prizëYes, with cord and adapter
package 
Dimensionet e paketimitLartësia 65 cm - gjatësia 65 cm - gjerësia 65 cm

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!